Piedāvājam mobilo telefonu aizsardzības pakalpojumu

Tagad var viegli nodrošināt ierīces drošību. Samsung KNOX tehnoloģija ļauj to izmantot gan darbam, gan izklaidei.
Tā piedāvā visu uzņēmuma mobilitātei nepieciešamo drošību.

 

Features of KNOX

KNOX tehnoloģijas funkcijas

Pateicoties KNOX tehnoloģijai, savas iecienītās Samsung Galaxy ierīces varat izmantot tūlīt pēc izņemšanas no iepakojuma. Pieskarieties pogai un pārslēdzieties starp ar paroli aizsargātajām KNOX darbvietām un personīgajām programmām. IT administratori var būt droši, ka uzņēmuma dati ir drošībā un pārvaldāmi, kamēr darbinieki var brīvi pielāgot savas ierīces, izmantojot personīgas programmas un datus, nesaskaroties ar problēmām.

Vienkārša pārvaldība
KNOX tehnoloģija vienkārši savietojama ar esošajām MDM, VPN un Microsoft Exchange ActiveSync tehnoloģijām, kas ļauj izmantot jūsu uzņēmuma vajadzībām piemērotākos drošības risinājumus. Samsung ierīču pārvaldībai varat izmantot arī KNOX EMM, kas ir pilnībā mākonī bāzēta tehnoloģija, tāpēc tā neprasa ar uzņēmumā esošo datoraparatūru un programmatūru saistītas izmaksas. Nesaskaroties ar grūtībām, izmantojiet pilnīgas pārvaldības iespējas kopā ar 500 atbalstītām IT politikām, kas pieejamas kopā ar KNOX tehnoloģiju un vairāk nekā 1000 mobilo ierīču pārvaldības (MDM) lietojumprogrammu interfeisiem (API), kur katru dienu tiek pievienotas jaunas, un darbinieki priecāsies par izbaudīs brīvību, ar kādu viņi var pielāgot savas ierīces, izmantojot personīgas programmas un datus.

Efektīvas programmas
KNOX darbvietā ir pieejamas tikai drošas un pārbaudītas programmas. Šeit iepriekš ir lejupielādēts pilnīgs tūlītēji izmantojamu programmu kopums, tostarp Kontakti, Kalendārs, Tālrunis, Pārlūkprogramma, Kamera un E-pasts. Palieliniet produktivitāti, ko sniedz pilnīga piekļuve, lai, izmantojot Samsung KNOX programmas, lejupielādētu jaunākos mobilo ierīču rīkus un programmas.

Datu drošība
Mūsdienās uzņēmējdarbības principi mainās. Darbinieki vienmēr ir sasniedzami un līdz ar to — neaizsargāti. Tā kā katru dienu ir jāsaskaras ar ļaunprogrammatūru uzbrukumiem un drošības pārkāpumiem, ir nepieciešama droša mobilā platforma, kas darbojas visu diennakti. Jūsu uzņēmuma pārējie dati ir aizsargāti, izmantojot ierīces šifrēšanu un SmartCard autentifikāciju. Aizsargājiet pārsūtāmos datus ar VPN pakalpojumu, kas attiecas uz katru programmu, un šifrēšanas atslēgām. Ja ierīce tiek nozagta, veiciet attālu ierīces tīrīšanu un izmantojiet pakalpojumu Absolute Theft Recovery.

Android bloķēšana
KNOX tehnoloģija ir aizsargāta pret sāknēšanu. Tikai ar KNOX tehnoloģiju aizsargāta Android platforma, izmantojot funkciju Trusted Boot (Uzticama sāknēšana) un risinājums TrustZone-based Integrity Measurement Architecture (TIMA — Sektorā TrustZone bāzēta integritātes pasākumu arhitektūra), kas aizsargā uzņēmuma datus un tīklu pret uzlaušanu, vīrusiem un nesankcionētu piekļuvi, nodrošina jūsu infrastruktūras aizsardzību vairākos līmeņos, tostarp gan datoraparatūras, gan lietojumprogrammatūras drošību.

Technical details of KNOX

KNOX tehniskie dati

Samsung KNOX tehnoloģija piedāvā daudzfunkcionālu drošības risinājumu, kas, izmantojot Linux kodolu un operētājsistēmu Android, ir integrēts pret nesakcionētu iekļūšanu aizsargātā ierīces tehniskajā nodrošinājumā. Samsung KNOX tehnoloģija veido pirmo aizsardzības līniju pret ļaunprogrammatūru uzbrukumiem, un tās izmantošana šobrīd ir apstiprināta ASV Aizsardzības departamenta tīklos.

Drošības mehānisms Secure Boot
Secure Boot ir drošības mehānisms, kas nepieļauj neatļautu sāknēšanas programmu un kodolu lejupielādi palaišanas procesa laikā. Aparātprogrammatūras elementi, piemēram, operētājsistēmas un sistēmas komponenti, ko kriptogrāfiski apstiprinājušas zināmas, uzticamas iestādes, tiek uzskatīti par atļautām aparātprogrammatūrām. Secure Boot ir komponents, kas veido ar KNOX tehnoloģiju aprīkotu ierīču pirmo aizsardzības līniju pret ļaunprogrammatūru uzbrukumiem.

Uzticamas sāknēšanas funkcija
KNOX tehnoloģijā iekļautā funkcija Trusted Boot (Uzticama sāknēšana) papildina funkcijas Secure Boot (Droša sāknēšana) darbību, lai vēl vairāk nostiprinātu kodola integritāti. Funkcija Trusted Boot (Uzticama sāknēšana) izmanto elementu TrustZone, ARM procesora pret neatļautu iekļūšanu aizsargāts sektors. Sāknēšanas laikā sektorā TrustZone tiek saglabāti visu sāknēšanas programmu un operētājsistēmu kodolu kriptogrāfiski pirkstu nospiedumi (ko sauc par mērījumiem). KNOX tehnoloģijā iekļautā sistēmas palaišanas laika noteikšanas funkcija un TrustZone programmas salīdzina visus mērījumus. Kritiski lēmumi par drošību tiek pieņemti, ņemot vērā salīdzinātos rezultātus.

TrustZone-based Integrity Measurement Architecture (TIMA — Sektorā TrustZone bāzēta integritātes pasākumu arhitektūra)
Samsung KNOX tehnoloģija demonstrē risinājumu TrustZone-based Integrity Measurement Architecture (TIMA — Sektorā TrustZone bāzēta integritātes pasākumu arhitektūra). Risinājums TIMA izmanto elementu TrustZone, ARM procesora pret neatļautu iekļūšanu aizsargāts sektors. Risinājuma TIMA darbības pamatā ir divas tālāk minētas metodes, kas nodrošina, ka Linux kodols netiek apdraudēts.

Regulāru pārbaužu aktivizēšana, nosakot, vai kodols nav izmainīts, izmantojot no kodola saņemtos mērījumus un, salīdzinot ar oriģinālo rūpnīcas kodolu, iegūtos datus.

Kodola moduļu autentiskuma noteikšana to dinamiskās lejupielādes brīdī.

Mobile Device Management (MDM)

Pakalpojums Mobile Device Management (MDM)

Ļaujiet saviem darbiniekiem brīvi pārvaldīt savu personisko vietu, vienlaicīgi nodrošinot drošas darbvietas kontroli. KNOX tehnoloģija ir saderīga ar plašu pakalpojuma MDM sniedzēju virkni, līdz ar to KNOX tehnoloģiju var vienkārši integrēt esošajā infrastruktūrā.

Samsung KNOX platformu var pārvaldīt, izmantojot pakalpojuma Mobile Device Management (MDM) sistēmu. Samsung sadarbojas ar pakalpojuma MDM piegādātājiem, lai integrētu KNOX tehnoloģijas iespējas pašreizējās uzņēmumu izmantotajās pakalpojuma MDM konsolēs.

Pirms KNOX tehnoloģijas izveidošanas Samsung for Enterprise (SAFE) radīja iespēju uzņēmuma IT administratoriem pārvaldīt Samsung mobilās ierīces, izmantojot MDM konsoles ar vispusīgu IT politiku komplektu. Samsung KNOX tehnoloģija vēl vairāk pastiprina drošības un pārvaldības politikas.

MDM aģents ierīcē īsteno IT administratora politikas, pieprasot ierīcē SAFE un KNOX lietojumprogrammu interfeisus (Application Programming Interface — API). Piemēram, ja uzņēmuma IT administrators kodola apdraudējuma gadījumā īsteno ierīces tīrīšanas politiku, aģents pieprasa lietojumprogrammu interfeisus, kas ierīcē izpilda šo pieprasījumu.

KNOX in Enterprise

KNOX tehnoloģijas izmantošana uzņēmumā

Samsung KNOX tehnoloģija nodrošina jūsu uzņēmuma Android ierīcēm nepieciešamo drošību. Vairāku slāņu drošība gan datoraparatūru, gan lietojumprogrammu līmenī rūpējas, lai jūs varētu izbaudīt pasaulē populārākās operētājsistēmas iespējas, kas nodrošina jūsu uzņēmuma noteiktos drošības standartus.

Samsung KNOX tehnoloģiju kopā ar risinājumu MDM var vienkārši integrēt esošajā Microsoft Active Directory pakalpojumā. Kad tiek iegādātas un aktivizētas KNOX licences, jūsu darbinieku ierīcēs tiek instalēts virtuāls konteiners, kas ir paredzēts visu uzņēmuma programmu un datu aizsardzībai. Lai lietotu drošības politikas, izmantojiet MDM konsoli un nosūtiet tās uz darbinieku ierīcēm.

Samsung KNOX tehnoloģija rada daudzfunkcionālu drošības risinājumu, kas, izmantojot Linux kodolu un operētājsistēmu Android, ir integrēts pret nesakcionētu iekļūšanu aizsargātā ierīces tehniskajā nodrošinājumā. Samsung KNOX tehnoloģija veido pirmo aizsardzības līniju pret ļaunprogrammatūru uzbrukumiem, un tā ir pietiekami jaudīga, lai to varētu izmantot valsts pārvaldes prasībām atbilstošos tīklos.

Lai KNOX tehnoloģiju varētu integrēt jūsu uzņēmuma infrastruktūrā, ir nepieciešamas Samsung Galaxy ierīces, KNOX licences un risinājums MDM. KNOX licences var iegādāties pie tālākpārdevējiem vai izmantojot vietni KNOX Marketplace. Ja jums ir nepieciešams atbalsts KNOX tehnoloģijas iegādei un palaišanai, mūsu lapā “Resursi” ir pieejams plašs resursu klāsts.

No Comments Yet.