Mājas lapu izstrāde

Mājas lapu izstrāde

ITservices nodarbojas ar mājas lapu izstrādi, interneta veikalu izstrādi un ar to saistītajiem pakalpojumiem – mājas lapu uzturēšanu, domēnu reģistrāciju un SEO.
Saviem klientiem piedāvājam ērtu un kvalitatīvi izstrādātu mājas lapu, kas pielāgota mobīlajām ierīcēm (responsive). Katra no mūsu izstrādātajām mājas lapām atbilst jaunākajām tehniskajām prasībām un ir maksimāli ērta tās lietotājiem. Savus projektus realizējam ar pasaulē atpazīstamākās mājas lapu izstrādes platformu – WordPress. Līdz ar to mēs saviem klientiem nodrošinam tehniski augsta līmeņa mājas lapas izstrādi, kuras uzturēšanai un administrēšanai nav nepieciešamas speciālas zināšanas.
Kvalitatīvi izstrādāta mājas lapa, Jūsu uzņēmumam veicina atpazīstamību plašajā interneta tīmeklī.


Grafiskā dizaina izveide

Papildus klientiem piedāvājam arī grafiskā dizaina izveides pakalpojumus, kas ir neatņemama sastāvdaļa, lai mājas lapa vizuāli būtu tīkama ikviena klienta gaumei.Sadarbībā ar mums, Jums ir iespēja realizēt arī citus projektus – uzņēmuma firmas stila izveidi, kā arī dažādu drukas materiālu dizaina izveidi.ITservices piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām, kas pieejami gan tikko dibinātiem uzņēmumiem, gan uzņēmumiem pilnbriedā.