Datortīklu risinājumi

Bezvadu datortīkls

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties un izplānot visatbilstošāko bezvadu tīkla risinājumu Jūsu birojam, mājām, ražošanas telpai vai sabiedriskam sektoram (parki, pagalmi, kafejnīcas u.c. ) . Veicam arī bezvadu point-to-point savienojums starp ēkām gan internetam, gan arī lokālam tīklam.

Tīkla struktūras plānošana

Mēs palīdzēsim izvēlēties un izplānot visatbilstošāko tīkla risinājumu Jūsu birojam vai mājām. Ieteiksim labāko risinājumu starp bezvadu un fizisko tīklu. Uzstādīsim nepieciešamās iekārtas un bojājumu gadījumā veiksim servisu un tehnisko apkopi.

Tīkla ierīkošana

Tīkla ierīkošana notiek atkarībā no izvēlētās specifikācijas. Ja tas ir bezvadu tīkls, tiek uzstādīta viena vai vairākas ierīces, kas ļauj izmantot internetu visā platībā, neizmantojot vadus. Ja tiek veidots fiziskais tīkls, tad attiecīgi vadi tiek guldīti kanālos, kas padara tos neredzamus un aizsargā no iespējamiem bojājumiem. Kā arī, veicot remontu, ir iespējams interneta tīklu noslēpt aiz reģipša un sienā ievilkt tikai pieslēguma rozetes, kas padara kopējo skatu pievilcigāku. Tīkla mezglpunktos iespējams uzstādīt komunikāciju skapjus ar kross paneļiem, kas atvieglos turpmāko tīkla pārvaldīšanu.

Datortīkla apkalpošana

Pēc tīkla izveides mēs nodrošināsim tā apkalpošanu, paplašināšanu pēc vajadzības, kā arī remontu tehnisku kļūmju gadījumos. Arī tīkla aparatūra prasa zināmu servisu, ko attiecīgi piesakot bojājumu varam veikt.