Acer ievieš nozares pirmo ieliekto monitoru ar acu izsekošanas funkcionalitāti

Acer Predator Z301CT ir pasaulē pirmais 21:9 ieliektais monitors ar acu izsekošanas funkcionalitāti, kas nodrošina pilnīgu nodošanos spēlei, — šis produkts ir saņēmis kāroto CES 2017 balvu par labāko inovāciju. Tas tika izvirzīts datoru perifēro ierīču kategorijā un ieguva vislielāko punktu skaitu visu pretendentu vidū.

Acer ir paziņojis, ka pārdošanā būs pieejams CES 2017 inovāciju balvas saņēmējs Predator Z301CT, kas ir pasaulē pirmais 21:9 monitors ar acu izsekošanas funkcionalitāti. Uzņēmums arī ir atklājis informāciju par diviem Predator XB2 sērijas modeļiem, kuriem ir 25 un 27 collu plakanie ekrāni ar fantastiski augstu 240 Hz atsvaidzināšanas frekvenci. Visi trīs jaunie modeļi iemieso agresīvu estētiku. Tiem ir spīdīgs, melns rāmis ar asiem leņķiem un drosmīgiem, sarkaniem akcentiem, kā arī tehnoloģija NVIDIA® G-SYNC™ netraucētai spēlēšanai.

Acer Predator

Acer Predator Z301CT — pirmais ieliektais monitors ar acu izsekošanas funkcionalitāti

Acer Predator Z301CT ir spēļu integrācijas spilgtākais sasniegums, par ko liecina CES 2017 balva par labāko inovāciju datoru perifēro ierīču kategorijā. Monitora acu izsekošanas tehnoloģija Tobii papildina spēlētāja vadības rīku arsenālu, ļaujot intuitīvi mērķēt, tēmēt un šaut ātrāk par konkurentiem, kuriem ir piekļuve tikai tastatūrai un pelei. Spēlētāji var mērķēt un tēmēt ar acīm. Acu izsekošanas funkcionalitāte padara spēļu vadību intuitīvāku. Tā izprot spēlētāja dabiskos izziņas procesus, sniedzot ieskatus tālākajās darbībās. Spēlētāji var mērķēt, šaut un rast patvērumu ar skatienu, nekustinot peli. Kameras leņķi tiek automātiski mainīti, tiklīdz spēlētāji fokusē skatienu uz ekrāna malām. Personāži un spēles vide reaģē uz spēlētāju skatīšanos dažādos virzienos. Spēles skaņas un grafika dinamiski pielāgojas atbilstoši spēlētāja skatīšanās virzienam. Spēlēšanu vēl pievilcīgāku un efektīvāku padara īpaši platais Full HD (2560 x 1080) un 1800R ieliektais ekrāns.

Citi būtiski raksturlielumi ir augstā 200 Hz atsvaidzināšanas frekvence un īsais 4 ms reakcijas laiks. Platais 178 grādu skata leņķis un īpaši šaurā apmale nodrošina maksimāli lielu skata laukumu. Lai sniegtu optimālu komfortu, displeju var arī noliekt diapazonā no –5° līdz 35°, kā arī pacelt vai nolaist par 120 mm, tādējādi izvēloties visērtāko skatīšanās pozīciju. Divi 3 W skaļruņi ar DTS™ skaņu piedāvā kvalitatīvu audio, kas tikai palielina spēles reālistiskumu.
Jaunā Predator XB2 sērija — pārsteidzoši augsta 240 Hz atsvaidzināšanas frekvence

Acer Predator

Predator XB2

Predator XB2 sērija tika izstrādāta pilnīgi no nulles un ir paredzēta intensīvai spēlēšanai un turnīru līmeņa noslodzei. 24,5 collu Predator XB252Q un 27 collu Predator XB272 piedāvā tehnoloģiju NVIDIA® ULMB™, momentānu 1 ms reakcijas laiku un 240 Hz atsvaidzināšanas frekvenci, kas sniedz neticami reālistisku spēlēšanas pieredzi ar zibenīgām kustībām, asām attēlu kontūrām un dramatiskām pārejām, kas ir plūdeni renderētas bez izsmērēšanās un dubultattēliem.

Pārsteidzoši augstā attēla kvalitāte ir realizēta Full HD 1080p izšķirtspējā ar izcilu asumu un kontrastu attiecību 1 000 000 000:1. ZeroFrame dizains ir ideāli piemērots vairāku monitoru sistēmām, un ergonomiski izstrādātā pamatne ļauj spēlētājiem atrast ideālo skatīšanās pozīciju: monitoru var noliekt diapazonā no –5 līdz 20 grādiem, grozīt par +45 vai –45 ap savu asi, pagriezt pat par 90 grādiem pulksteņrādītāju kustības virzienā un pielāgot augstumu ar 115 mm amplitūdu. Monitorus var ātri atvienot no pamatnes, lai tos uzstādītu uz VESA sienas stiprinājumiem un atbrīvotu vietu uz galda, savukārt kabeļu saspraude ļauj izvairīties no vadu mudžekļa. Monitoriem ir arī divi 2 W skaļruņi.

Spēlētājiem tiek piedāvāta tehnoloģija GameView, kas sniedz iespēju ātri pārslēgties starp trim pielāgojamiem displeju profiliem, lai spēles laikā mainītu parametrus bez nepieciešamības atvērt monitora iestatījumu izvēlni. Tā ir būtiska priekšrocība, kad katra sekunde ir no svara. Īpašie parametri ietver tumšo toņu izcelšanu (melnā līmeņa pielāgošanu), lai varētu skaidri saskatīt objektus tumsā, mērķēšanas punkta izvēles palīgu precīzai šaušanai, kā arī spēju atlasīt ekrāna atsvaidzināšanas frekvenci.

Jaunajos monitoros izmantotā tehnoloģija Acer EyeProtect nodrošina mirgošanas novēršanas, zilās gaismas filtra, ComfyView un spilgtuma ierobežošanas funkcijas, kas aizsargā acis pret ekrāna mirgošanu, ekrāna atspīdumiem, zilās gaismas noplūdi un pārlieku lielu spilgtumu, tādējādi samazinot acu nogurumu ilgstošu spēļu sesiju laikā. Tiek piedāvātas plašas savienojumu iespējas: HDMI, DisplayPort v1.2 un USB 3.0 centrmezgls (1 ieeja/4 izejas).

Acer Predator Z301CT Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā būs pieejams janvārī un maksās 899 €.
Predator XB252Q Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā būs pieejams februārī un maksās 599 €.
Predator XBXB272 Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā būs pieejams no februāra un maksās 699 €.

No Comments Yet.