Bolt iepazīstina ar jauno elektriskā skrejriteņa modeli

Bolt iepazīstina ar jaunu pēc pasūtījuma izgatavotu elektrisko skrejriteni, kuru projektēja un konstruēja paša uzņēmuma komanda Igaunijā. Jaunie elektriskie skrejriteņi šovasar kļūs pieejami lietotājiem vairākās pilsētās Latvijā. Bolt jaunais elektriskais skrejritenis ir izturīgs, viegls un ērti lietojams. Tā īpašais dizains un konstrukcija padara to par visvieglāk labojamo skrejriteni tirgū.

Dmitrijs Pivovarovs, Bolt skrejriteņu pakalpojuma vadītājs, saka: “Inovatīva pieeja un efektīva darbība ir palīdzējusi Bolt sniegt ātru, pieejamu un uzticamu pilsētas transporta pakalpojumu miljoniem cilvēku gan Eiropā, gan Āfrikā. Pateicoties inovatīvajam dizainam un konstrukcijai, mēs varam atjaunot lielāko daļu bojāto elektrisko skrejriteņu, nevis tos nojaukt. Šī pieeja palīdz mums samazināt atkritumu daudzumu un saglabāt zemākās kopējās skrejriteņu ražošanas un uzturēšanas izmaksas nozarē, dodot iespēju šajā sezonā nodrošināt mikromobilitātes pakalpojumus vairāk pilsētās.”

Jaunais elektrisko skrejriteņu modelis jau ir pieejams Bolt klientiem Faro, Varšavā, Krakovā un Bratislavā. Šajā sezonā Bolt plāno nākt klajā ar elektrisko skrejriteņu nomas pakalpojumu vēl 45 pilsētās.

Kārlis Ķezberis, Bolt reģionālais vadītājs Latvijā, norāda: “Šajā sezonā jaunie elektriskie skrejriteņi nonāks pie lietotājiem Latvijas reģionos, lai sniegtu plašākas mobilitātes iespējas arī tiem, kas atrodas ārpus Rīgas. Mēs aicinām ikvienu ievērot veselības iestāžu ieteikumus un ierobežot pārvietošanos vīrusa uzliesmojuma laikā. Tajā pašā laikā saprotam, ka daļai sabiedrības joprojām ir nepieciešams pārvietoties pilsētas ietvaros, un mēs darām visu iespējamo, lai izpildītu savu misiju un palīdzētu viņiem to darīt.”

2018. gadā Bolt kļuva par pirmo transporta platformu, kur vienā lietotnē apvienoti skrejriteņu un kopbraukšanas pakalpojumi. Elektrisko skrejriteņu nomas pakalpojums sniedz ieguldījumu arī Bolta Zaļā plāna vides programmā, kuras mērķis ir samazināt uzņēmuma ekoloģisko nospiedumu, platformai pievienojot vairāk koplietojamu un elektrisku transportlīdzekļu.

Bolt skrejriteņa tehniskā specifikācija:

  • Elekriskā skrejriteņa svars ir 17 kg, padarot to par vieglāko modeli, ko izmanto koplietošanā. Skrejritenis ir izgatavots no 90% alumīnija un citiem pārstrādājamiem materiāliem, lai tas būtu viegls, kā arī pārstrādājams.
  • Bolt skrejritenim ir piepūšamas riepas, kas palīdz nodrošināt labāku saķeri un vienmērīgāku, drošāku braucienu.
  • Ar vienu akumulatora uzlādi skrejritenis var nobraukt vairāk nekā 40 km.
  • Tā maksimālais ātrums ir 25 km/h. Bolt ātrumu var ierobežot saskaņā ar vietējiem noteikumiem pilsētās.
  • Lietotnē ieviests drošības jeb iesācēju režīms, ļaujot lietotājiem ierobežot brauciena maksimālo ātrumu līdz 15 km/h.
  • Skrejritenim ir priekšējais un aizmugurējais apgaismojums, kā arī priekšējie un sānu atstarotāji, lai nodrošinātu lietotāju drošību diennakts tumšajā laikā.
  • Papildu vides apsvērumi iekļauj modulāru skrejriteņa konstrukciju, kas nodrošina plašākas iespējas tā remontam un aprēķinātais kalpošanas laiks ir 36 mēneši. Samazināts arī izmantoto plastmasas detaļu daudzums, salīdzinot ar konkurējošajiem modeļiem. Skrejriteņa nelielais svars nozīmē arī mazāku oglekļa pēdas nospiedumu.

No Comments Yet.