Nedaudz par mājaslapu uzturēšanu

Noteikti, daudzi vairs neatceras tos laikus, kad mājaslapas uzturēšanas izmaksas bija ļoti augstas un ar ļoti maziem resursiem. Bezmaksas hostingi piedāvāja 5 megabaitus. Bija visādi html templeiti, kas ļāva dažu minūšu laikā uzburt mājaslapu. Tad nācan nedaudz nopietnāki hostinga piedāvājumi. Tad pavisam nereāli šķita 50 megabaitu mājaslapas vieta. Bet te jau sākās āķis. Bija jāraksta projekts, kas jāapstiprina pakalpojuma sniedzējam. Pēkšņi kļuva aktuāli tikai hostingi ar php, kas piedāvāja pavisam jaunas iespējas. Dinamiskas mājaslapas. Tikai atkal āķis. Nekādas datubāzes.Tās bija jāmēģina izlūgties atsevišķi, vai jāmēģina atrast bezmaksas pakalpojumu sniedzēju, kam atkal bija savi individuāli noteikumi par saturu un tā izmantošanu.

Tā nu esam izauguši līdz lieliem medijiem. Gigabaitos un terabaitos mērāmas vietas. Desmitos gigabaitu mērāmas operatīvās atmiņas. Tas viss mūsdienās ir iespējams. Mūsu komanda var piedāvās saviem klientiem ļoti dažādus risinājumus - vienkāršs mājaslapu hostings, atsevišķs virtuālais serveris, vairāki virtuālie serveri ar slodzes sadalītāju un nodalītu vienu vai vairākiem datubāžu serveriem. Izklausās sarežģīti? Pavisam nē.

Šajā zīmējumā redzam ļoti vienkāršu slodzes sadalītāja shēmu, kas nodrošina Jūsu resursa optimālu pieejamību pat ļoti sarežģītos apstākļos, kad apmeklētāju plūsma ir ļoti intensīva.

No Comments Yet.